Say hello

  Happy Parrots - Meta Business Partners & Hubspot Certified Partner

  Materiały do pobrania

  W tym miejscu znajdziesz wszystkie nasze marketingowe materiały edukacyjne dostępne do pobrania za darmo. Wybierz interesujący Cię e-book, raport, arkusz lub kalendarz i przejdź na specjalnie przygotowany landing page z dodatkowymi informacjami.


  [newsletter]
  Kalendarz Marketera 2023

  Innowacyjna forma kalendarza marketera. Przed każdym ważnym dniem dla Twojej marki otrzymasz mail z przypomnieniem o wydarzeniu, garścią statystyk i inspiracji oraz listą ‘to do’ – dzięki czemu, zawsze będziesz gotowy!
  [e-book]
  Czas recesji w e-commerce. 7 strategii by wyjść z kryzysu silniejszym.

  Poznaj 7 strategii biznesowych i marketingowych, których zastosowanie spowoduje, że wyjdziesz z kryzysu silniejszy. Wszystkie sklepy internetowe borykają się z tym samym problemem, ale zastosowanie strategii sprawdzonych podczas recesji w 2008 roku wywinduje Cię na pole position w tym wyścigu.
  Raport marketingowy e-commerce, Back To School - Statystyki

  [raport]
  Back To School – Raport Marketingowy 2023. Świat, Europa, Polska.

  Zebraliśmy dla Ciebie wszystkie najważniejsze statystyki dotyczące akcji marketingowych Back to school – czyli okresu z największym potencjałem sprzedażowym w tej części roku. Przeanalizowaliśmy historie sukcesów 12 firm, które odniosły niespodziewanie wysokie zyski podczas tego zakupowego święta.
  Okładka ebooka o analizie RFM i dwie strony z ebooka, na białym tle w zielonej ramce z liśćmi tropikalnymi. Papugi Happy Parrots

  [e-book]
  Zaawansowany poradnik analizy RFM-Segmentacja zachowań klientów w biznesie b2b oraz b2c.

  Pobierz nasz poradnik, zawierający obszerne wyjaśnienia, wskazówki i arkusze kalkulacyjne, które pomogą wprowadzić Zaawansowaną Analizę RFM w Twoim biznesie.

  [quiz]
  Czy Twój biznes jest gotowy na Black Friday?

  Zbliża się największe święto zakupowe w roku, a co za tym idzie, czas przygotować swój biznes, aby osiągnąć jak najwięcej korzyści. Każdy szczegół dopięty na ostatni guzik czy może wielki chaos? Rozwiąż quiz i przekonaj się jak to wygląda w Twoim przypadku!

  [raport]
  Black Friday i Cyber Monday – Raport Marketingowy 2023. Świat, Europa, Polska.

  Do Black Friday pozostało już niewiele czasu. Pobierz darmowy raport i dowiedz się więcej na temat największego święta zakupowego w roku. Poznaj dane, trendy i zachowania konsumentów z całego świata.

  Newsletter

  Zapisz się do newslettera by otrzymywać zaawansowane treści dla doświadczonych marketerów!   * Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Happy Parrots sp. z o.o informacji o aktualnościach i promocjach na podany adres e-mail. Więcej informacji w polityce prywatności tutaj

   This will close in 0 seconds