Say hello

  Happy Parrots - Meta Business Partners & Hubspot Certified Partner

  Kalendarz Marketera 2023 - powiadomienia e-mail. Statystyki i inspiracje dla Twojej marki

  Kalendarz Marketera 2023

  Zapisz się i nie przegap żadnego ważnego dnia dla Twojej marki.

  Innowacyjna forma kalendarza marketera. Przed każdym ważnym dniem dla Twojej marki otrzymasz mail z przypomnieniem o wydarzeniu, garścią statystyk i inspiracji oraz listą ‘to do’ – dzięki czemu, zawsze będziesz gotowy!

  ✅ Bez reklam i zawsze za darmo

  ✅ Powiadomienia mailowe

  ✅ Innowacyjna forma

  ✅ Praktyczne wskazówki

  ✅ Setki inspiracji

  ✅ Twarde dane statystyczne


   * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez spółkę Happy Parrots z siedzibą w Sławkowicach, w celu realizacji zapytania ofertowego i komunikacji marketingowej. Więcej informacji znajduje się tutaj.   Dlaczego warto?

   Wartościowy content

   W naszym kalendarzu marketera zebraliśmy wszystko to, co każdy marketer powinien wiedzieć przed dniami, które marka może świętować. Garść praktycznych wskazówek, ciekawych danych statystycznych oraz inspiracje, które ułatwią Ci przygotowanie się do akcji wizerunkowych i sprzedażowych.

   Treści zawarte w Kalendarzu Marketera od Happy Parrots pozwolą Ci wycisnąć z marketingu jeszcze więcej. Twarde dane statystyczne wskażą Ci kierunek, w którym zmierzają trendy zakupowe konsumentów w Polsce i na świecie.

   Zainspiruj się kampaniami reklamowymi znanych firm, których marketing osiąga spektakularne sukcesy. Czerp z tego co najlepsze i działaj pod natchnieniem.

   Maile przypominające

   Przed każdym ważnym dniem dostaniesz od jednego do nawet trzech maili z wartościowymi wskazówkami. Zapisując się do Kalendarza Marketera Happy Parrots zyskujesz gwarancję, że nie przeoczysz żadnej ważnej okazji dla Twojej marki.

   Szacuje się, że brak skutecznego planowania oraz organizacji działań, zwiększa przychód utracony nawet o 30% w skali roku.

   Innowacyjna formuła

   Popularne, konkurencyjne kalendarza marketera, często są wartościowe i naprawdę ciekawe. Posiadają jednak jedną znaczącą wadę. Są aktualne tylko na początku roku, ponieważ po pobraniu go na swój dysk, większość użytkowników zapomina o nim po kilku dniach lub nawet godzinach, przez co nie raz zdarza im się zapomnieć o święcie na które długo czekali.

   Dzięki innowacyjnej formie Kalendarza od Happy Parrots dostaniesz powiadomienie mailowe przed każdym świętem, tak abyś zdążył zaplanować kampanie reklamowe. Dodatkowo, samo przypomnienie otrzymasz również w dniu święta, abyś zweryfikował czy wszystko co zaplanowałeś prawidłowo się opublikowało.

   A jeśli z jakiegoś powodu uznasz, że nie chcesz już więcej otrzymywać przypomnień z kalendarza, to w każdej chwili możesz się z niego wycofać – jednym kliknięciem.

   ✅ Bez reklam i za darmo

   W Kalendarzu Marketera Happy Parrots nie ma reklam! Znajduje się w nim 100% wartościowych treści, z których część z nich zostanie rozszerzona na naszym firmowym blogu. Zapisując się do Kalendarza, masz gwarancję że nie otrzymasz bezpośrednich reklam naszych usług.

   Kalendarz Marketera od Happy Parrots jest i zawsze będzie darmowy 🙂


   Jak to działa?

   Na około tydzień lub dwa przed świętami i wydarzeniami typy Blue Monday, Dzień dziadków, Walentynki, Dzień Kobiet, Black Friday itd. otrzymasz e-mail z przypomnieniem o nadchodzącym święcie. Poznasz również najciekawsze statystyki dotyczące danego święta.

   Kilka dni przed dniem świątecznym otrzymasz kolejne przypomnienie, a w nim między innymi inspiracje i najlepsze tematyczne kampanie w ubiegłych latach.

   W dniu samego święta często również przypomnimy Ci, że to już dziś – abyś miał pewność, że niczego nie przeoczysz.

   Ale to nie wszystko!

   Są też mniej popularne dni i święta, które warto celebrować. Godzina dla Ziemi, dzień czekolady, dzień wycofania GA3 :), dzień bez komórki i wiele innych. O nich też Ci przypomnimy w formie krótkiego i zwięzłego maila.

   Możesz się więc spodziewać od 1 do 3 maili w każdym tygodniu. Jeśli uznasz, że to dla Ciebie za dużo, to w każdej chwili możesz wypisać się z Kalendarza Marketera.

   Zapisz się i otrzymuj powiadomienia ważne dla Twojej firmy.


    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez spółkę Happy Parrots z siedzibą w Sławkowicach, w celu realizacji zapytania ofertowego i komunikacji marketingowej. Więcej informacji znajduje się tutaj.

    Newsletter

    Zapisz się do newslettera by otrzymywać zaawansowane treści dla doświadczonych marketerów!     * Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Happy Parrots sp. z o.o informacji o aktualnościach i promocjach na podany adres e-mail. Więcej informacji w polityce prywatności tutaj