Say hello

  Happy Parrots - Meta Business Partners & Hubspot Certified Partner

  Dziękujemy za zapis na nasz kurs online – Pakiet VIP!

  Cieszymy się, że zdecydowałeś się dołączyć do naszego programu szkoleniowego. Wkrótce otrzymasz od nas wiadomość e-mail z dalszymi instrukcjami dotyczącymi procesu płatności za kurs oraz szczegółowymi informacjami o samym kursie.

  Ta wiadomość e-mailowa będzie Twoim przewodnikiem przez wszystkie następne kroki. Dziękujemy, że jesteś z nami i nie możemy się doczekać, aby wspólnie rozpocząć tę edukacyjną podróż!

  Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować w celu ustalenia dalszych kroków oraz dodania Cię do platformy Google Classroom i grupy na Facebooku. Stanie się to, po opłaceniu całości kwoty za kurs.


   * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez spółkę Happy Parrots z siedzibą w Sławkowicach, w celu realizacji Usług Szkoleniowych. Więcej informacji znajduje się tutaj.

   Newsletter

   Zapisz się do newslettera by otrzymywać zaawansowane treści dla doświadczonych marketerów!    * Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Happy Parrots sp. z o.o informacji o aktualnościach i promocjach na podany adres e-mail. Więcej informacji w polityce prywatności tutaj

    This will close in 0 seconds