Say hello

  Happy Parrots - Meta Business Partners & Hubspot Certified Partner

  *oferta ograniczona czasowo

  Przygotuj się na Black Friday 2022 z Happy Parrots

  Skorzystaj z oferty dla małych i średnich przedsiębiorstw i zamów zrealizowanie kampanii Meta Ads (Facebook Ads) na Black Friday bez zobowiązań. Teraz za jednorazową opłatą 990 zł netto.

  Do Black Friday pozostało tylko:

  -607Dni -19Godzin -33Minut -58Sekund


   * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez spółkę Happy Parrots z siedzibą w Sławkowicach, w celu realizacji zapytania ofertowego i komunikacji marketingowej. Więcej informacji znajduje się tutaj.   Jak to działa?

   #1 Brief & strategia działań

   Współpracę rozpoczynamy od briefu. Prześlemy Ci ankietę z najważniejszymi pytaniami, które pozwolą nam lepiej poznać Twoją markę i produkty, które sprzedajesz. Na podstawie briefu zarekomendujemy strategię działań na Black Friday. Czy najefektywniejsze będzie dotarcie do nowych odbiorców, a może lepiej skupić się na remarketingu lub znaleźć kompromis? Czy lepsza będzie promocja Black Week, Black Weekend czy Black Friday? A co z Cyber Monday? Promować jeden produkt, bestsellery, wybrane kategorie, a może wszystkie? Na te wszystkie pytania damy odpowiedź.

   Nasze doświadczenie w tym zakresie będzie nieocenionym wsparciem. Nasze kampanie reklamowe zarabiają dla naszych partnerów biznesowych dziesiątki tysięcy złotych każdego dnia. Nasi specjaliści podczas swojego zawodowego życia realizowali nawet ponad 10 kampanii na Black Friday. To wiedza i doświadczenie, którego nie można kupić. Skorzystaj ze wsparcia doświadczonych specjalistów.

   Fragment briefu Black Friday Starterpack

   #2 Wdrożenie kampanii do menedżera reklam

   Mamy już strategię działań? Świetnie! Pora więc zabrać się za wprowadzenie pomysłów w życie, a więc wprowadzić je do menedżera reklam. To właśnie na tym etapie wiele e-commerców popełnia błędy, które skutkują przelaniem budżetu marketingowego w tym najważniejszym czasie w roku. Poprzedni Black Friday wypadł w Twojej firmie dobrze? To świetnie! Ale pamiętaj o tym, że w tym okresie zwrot może być jeszcze wyższy. Zamiast ROAS 600% Twoje kampanie reklamowe mogłyby wygenerować 1200% ROAS i podwoić ilość zamówień w ramach tego samego budżetu. Ten detal może być kluczowy w czasie kryzysu ekonomicznego, a wygenerowane w tym czasie przychody mogą zapewnić cash flow w tym trudnym okresie.

   Kampanie wdrożone na Twoje konto reklamowe będą skonfigurowane z odpowiednim modelem optymalizacji, zadbamy też o to, aby grupy reklamowe były efektywne, a kreacje reklamowe przyciągały wzrok odbiorców i wyróżniły się czasie intensywnej promocji reklamowej Twojej konkurencji.

   Wdrożona kampania reklamowa na Black Friday

   #3 Ustawienie reguł automatycznych – optymalizacja reklam

   Zadbamy o to, abyś nie musiał się niczym interesować. Przy wdrożeniu kampanii reklamowej zainstalujemy również reguły automatyczne, które uruchomią i wyłączą kampanię reklamową w odpowiednim momencie. Ty możesz skupić się na obsłudze zamówień!

   #4 Otrzymasz nasz support

   Spokojnie! Nie zostawimy Cię samego na placu boju. Wiemy jak ważny i stresujący jest to okres. Zadbamy o to, aby wszystko było jak należy. Będziemy dostępni na konsultacje telefoniczne lub mailowe podczas całego Black Weeku. W ramach pakietu przysługuje Ci godzina konsultajcji z naszymi specjalistami. Ale bez obaw, jeśli będzie potrzeba spotykać się częściej, to w każdej chwili możesz dokupić pakiet konsultacji.


   Dlaczego warto?

   Black Week w 2021 roku wygenerował zyski dla e-commerce wyższe o ponad 48% w stosunku do roku poprzedniego, a tamte z kolei były wyższe o ponad 50% w stosunku do jeszcze wcześniejszego. Dla wielu branż listopad i grudzień to czas żniw, a black week to szansa na wygenorowanie nadwyżki finansowej.

   Podczas Black Friday w sieci dochodzi do kilkukrotnie większej ilości realizowanych zamówień. To prawdziwy szał zakupowy, na który konsumenci czekają przez cały rok. W tym roku ilość czekających będzie jeszcze większa, bowiem kryzys to czas, kiedy promocję odgrywają jeszcze większa rolę podczas planowania budżetów zakupowych.

   źródło: Google Trends

   Częstym brakiem sukcesu lub osiągnięcie zaledwie połowicznego sukcesu w Black Week jest niewystarczająca ekspozycja marki. Innymi słowy, brak poinformowania potencjalnych klientów o promocjach, które przygotowała Twoja marka.

   Niestety koszty obsługi reklamowej przez profesjonalne agencje marketingowe często są zbyt wysokie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Ciężko też jest rywalizować z firmami, które korzystają z usług tychże profesjonalnych agencji. Jak więc im dorównać i zwiększyć przychody w Twoim biznesie w tym kluczowym okresie w roku?

   Wychodząc na przeciw potrzebom małych i średnich firm przygotowaliśmy usługę Black Friday Starterpack – czyli przygotowanie profesjonalnej kampanii reklamowej w social mediach bez umowy abonamentowej i bez wysokich stawek.

   Black Friday Starterpack to jednorazowa usługa podczas której przygotujemy dla Ciebie dwie profesjonalne kampanie reklamowe, do 10 dedykowanych grup odbiorców zaprojektowanych pod profil Twojego klienta oraz 3 dedykowane kreacje reklamowe przygotowane przez doświadczonego grafika oraz copywritera.

   Jeśli myślisz o samodzielnym przygotowaniu kampanii reklamowej, to pamiętaj o tym że pewnie osiąganie ona sukces i przyniesie zwrot – to jasne. To Black Week i wtedy co byś nie zrobił to sprzedaż wzrośnie.

   Zastanów się jednak nad tym, czy wolisz przygotować kampanię samemu bez większego doświadczenia i wygenerować przychód z reklam na poziomie np. 25 tys zł, czy jednak wolisz oddać ją w ręce specjalistów, wygenerować 40 tys przychodu i zapłacić agencji jedynie 990 zł netto jednorazowo.

   Czas ucieka, a szybka decyzja pozwoli Ci się lepiej przygotować do najlepszego okresu w roku.


   Dlaczego Happy Parrots?

   Zaufaj agencji reklamowej z dobrymi wynikami i wysokim poziom satysfakcji naszych klientów. Aż 9 na 10 klientów Happy Parrots może polecić nasze usługi. Kampanie dla Twojej marki przygotują doświadczeni specjaliści, którzy pracują w branży nawet 7 i więcej lat.

   Opinia partnerów

   Zuzanna Wędołowska o współpracy z agencją marketingową Happy Parrots

   Razem z całą ekipą Szpinak robi bleee jesteśmy zachwycone dotychczasową współpracą z Happy Parrots. Wreszcie wiemy, co to znaczy dobra opieka w zakresie marketingu e-commerce. Kontakt z zespołem jest szybki i efektywny, nawet w sytuacjach kryzysowych czy weekendowych. Jesteśmy dobrze poinformowane i czujemy się zaopiekowane na każdym etapie współpracy – od planowania ogólnych działań, przez konkretne kampanie reklamowe, aż po raportowanie ich efektywności. Wreszcie wiem dokładnie, na co przeznaczone są pieniądze inwestowane w reklamę. Co najważniejsze – Happy Parrots są po prostu skuteczni, ich reklamy celne choć nienachalne, a wyniki sprzedaży stale rosną.

   Owner Szpinak Robi Blee

   Marta Grzywacz o współpracy z agencją reklamową Happy Parrots

   Praca z zespołem Happyparrots to czysta przyjemność. Odkąd współpracuję z HP mogę skupić się na komunikacji i rozwijaniu nowych projektów, ponieważ wiem że działania marketingowe są w dobrych rękach. Jestem im bardzo wdzięczna za elastyczne i proaktywne podejście do pracy, dzięki temu zawsze wszystko jest na czas, a kampanie dostosowują się do tego co dzieje się w YM na bieżąco. Profesjonalne raporty i analizy zrealizowanych kampanii dostarczane co miesiąc pozwalają trzymać rękę na pulsie.

   Founder Yellow Meadow

   Krzysztof Iwanek o współpracy z krakowską agencją reklamową Happy Parrots

   Współpraca z Happy Parrots od samego początku przebiega bardzo zadawalająco. Świetny kontakt i niezawodność, wiem że zawsze mogę na nich liczyć. Pracownicy są proaktywni i otwarci na nowe ścieżki, a osiągane wyniki są satysfakcjonujące.

   Sylwia Ptak - Dyrektor Szkoły Językowej Lingualand o wspołpracy z Happy Parrots

   Dziękuję za świetną współpracę. Bardzo cenię sobie Państwa wiedzę i doświadczenie w branży oraz wszystkie cenne porady i opinie, z których miałam przyjemność korzystać. Dziękuję również za fachową opiekę i sprawne działanie.

   Dyrektor Lingualand

   Współpracujemy z Happy Parrots w zakresie realizacji kampanii sprzedażowych Meta Ads dla naszego sklepu internetowego. Wyniki przeszły nasze najśmielsze oczekiwania, ponieważ przychody z kampanii na Facebooku w ciągu trzech miesięcy od jej startu wzrosły o ponad 2000%. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy!

   Marketing Wisan

   Emilia Kaczmarska-Feder o współpracy z agencją marketingową Happy Parrots

   Bardzo cenimy sobie ogromne zaangażowanie oraz pasję charakteryzujące cały zespół Happy Parrots. Pomimo tego, że pracujemy dopiero kilka miesięcy już zauważyliśmy zdecydowaną poprawę w wyników sprzedażowych. Są ekspertami w tym co robią, obdarzając Klienta dużą opieką i zainteresowaniem. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.

   Dyrektor Projektów Quest for English

   Adrianna Wiltos o współpracy z agencją marketingową Happy Parrots

   Współpraca z Jakubem i jego zespołem kilka lat temu przebiegła super profesjonalnie i była dopasowana do potrzeb mojego sklepu. Bardzo profesjonalne podejście i super szybki kontakt. Polecam każdemu, kto szuka “kogoś od reklam” 🙂

   Owner Ruda Mama Tkaniny

   Mateusz Zachodni z Netii o współpracy z agencją reklamową Happy Parrots

   Kuba jako pierwszy nie lał wody, nie rzucał frazesami typu „rozpoznawalność marki”, co w mojej sytuacji nie miało sensu, bo pracuje w dużym telekomie. Zależy mi głównie na pozyskaniu nowych klientów. I w sumie od ponad roku udaje się to robić z sukcesem. W grudniu 2021 roku przedłużyliśmy umowę na kolejne 24 miesiące. Co ważne, sam się na to zdecydowałem i sam to zaproponowałem. Happy Parrots to nie tylko Kuba, to też Rafał, który w razie pytań odnośnie RODO odpowiada rzeczowo i doradza. Wojtek ogarniający na bieżąco moje kampanie, odpowiadający sprawnie na maile, telefony i smsy. W każdej chwili mogę z nim skonsultować osiągane wyniki lub rzucić jakiś poroniony pomysł i mi powie czy próbujemy czy nie ma sensu. No i nie można zapomnieć o Justynie, która jest świetnym grafikiem. Materiały reklamowe tworzone są niezwykle szybko. Co tu dużo mówić, moje materiały reklamowe są lepsze niż centrali ;).

   Sales Manager Netia

   9/10 klientów poleca Happy Parrots
   Doświadczeni specjaliści
   Średni ROAS dla naszych kampanii e-commerce to 982%

   Kliknij i sprawdź jak zwiększyliśmy sprzedaż o 2700% dla marki Wisan oraz 5610% dla Akademii UXUI.

   Skorzystaj z oferty dla małych i średnich przedsiębiorstw i zamów zrealizowanie kampanii Meta Ads (Facebook Ads) na Black Friday bez zobowiązań. Teraz za jednorazową opłatą 990 zł netto.

   Do Black Friday pozostało tylko:

   -607Dni -19Godzin -33Minut -58Sekund


    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez spółkę Happy Parrots z siedzibą w Sławkowicach, w celu realizacji zapytania ofertowego i komunikacji marketingowej. Więcej informacji znajduje się tutaj.


    lub zadzwoń: +48 792 391 058

    Newsletter

    Zapisz się do newslettera by otrzymywać zaawansowane treści dla doświadczonych marketerów!     * Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Happy Parrots sp. z o.o informacji o aktualnościach i promocjach na podany adres e-mail. Więcej informacji w polityce prywatności tutaj

     This will close in 0 seconds